Nejčastější dotazy

Našel jsem chybu. Co s tím?

Řekněte nám o ní. Udělá Vám to dobře. Uvidíte.

Kde jsou soubory projektů?

Všechna vývojová data (schémata, plošné spoje, zdrojáky a podobně) jsou uložena v SubVersion databázi na našem serveru. Databázi je možné online prohlížet webovým prohlížečem díky tomu, že na serveru běží WebSVN. Zde je možné prohlížet či stahovat jednotlivé soubory nebo stáhnout celý podadresář (komprimovaný) projektu, který Vás zajímá.
Další možností je nainstalovat si SubVersion klienta na Váš počítač a následně si stáhnout třeba i celou databázi. Postup jak na to je na stránce Download.

Kde najdu seznam součástek?

Podrobný seznam součástí ve formě XLS tabulky bývá v adresáři SCH u projektu. Jsou tam i objednací čísla pro GM a orientační ceny z doby vzniku modulu.

Nevyznám se ve struktuře adresářů, je někde popsaná?

Snažíme se držet pokud možno jednotnou strukturu adresářů pro všechny projekty (moduly i konstrukce). Popis (určený pro autory, tak se nelekejte) je v dokumentu Pravidla a standardní postupy.

Potřebuji plošný spoj, jak na to?

Vyrobte si ho pomocí postupu nebo si jej nechte vyrobit profesionálně. Příslušné soubory (podklady) naleznete v adresářích CAM_* u projektu. Jen připomínáme, že se musí jednat o aktivitu nekomerční. V případě komerčního zájmu se prosím spojte s autory.

Dají se někde koupit hotové moduly?

Momentálně ne. Nejsme fabrika ani prodejci součástek. V případě zájmu by se asi nějaké řešení našlo. Záleží na množství aby se vyplatilo udělat sérii.