Spolupráce

Možnosti jak se podílet na projektu.

Pokud by jste chtěli svým dílem přispět do projektu MLAB, můžete tak učinit mnoha způsoby. Například tu máme Wiki do které můžete napsat svoje zkušenosti se stavebnicí. Zde také najdete seznam věcí, které by měl někdo vyřešit. I když budeme určitě rádi, když nám alespoň řeknete, že už nějaké takové řešení existuje.

Nebo si můžete stáhnout některý z repositářů a rozšířit MLAB o svoje vlastní konstrukce. A kdyby se vám nedařilo sehnat nějaké speciální součástky nebo by jste potřebovali vyrobit kvalitní plošný spoj, tak vám s tím určitě rádi pomohou v Universal Scientific Technologies, kde vám případně návrhu kvalitního a zajímavého modulu zajistí výrobu minimálně jednoho kusu plošného spoje zdarma. Stačí napsat na E-mail.

Projekt lze také podpořit darováním nějaké hodnoty. Z různých měn jsou ideální například bitcoiny, které lze posílat na naší adresu: 1KUQraiy7pg8qvAfuK4DKWSAcGJhDt45w7 Za bitcoiny lze u nás zároveň i pořídit velkou část prezentovaných řešení. QR kód s bitcoinovou adresou projektu MLAB